فروشگاه الکترونیک فارس، همیشه در تلاش بوده است تا کالای اصل و با کیفیت را با بهترین گارانتی و پشتیبانی به همراه قیمت عادلانه، برای هم‌میهنان عزیزمان فراهم آورد.

با بیش از 40 سال قدمت و اعتبار، ارائه کننده انواع لوازم جانبی کامپیوتر مانند ماوس، کیبورد، اسپیکر و… هستیم. فروشگاه الکترونیک فارس، تنها نماینده اصلی و رسمی هلدینگ فراسو(گارانتی اسپیرو) در استان فارس است. در این فروشگاه می‌توانید از برند های مطرح دنیا، مانند: لاجیتک، سیلیکون‌پاور، اپیسر، کینگ‌استار، جی‌بی‌ال، سن‌دیسک و … و همچنین برند محبوب ایرانی بیاند(فراسو)، با اطمینان خرید کنید.

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های امروز همه‌ی ما این است که کالا را از فروشگاهی خریداری کنیم که از اصالت و با‌کیفیت بودن آن مطمئن باشیم. فروشگاه الکترونیک فارس، با ارايه بهترین کالا‌ها، معتبر‌ترین گارانتی‌ها، متنوع‌ترین محصولات و مقالات آموزشی خلاصه اما مفید، برای شما رضایت از خرید را به ارمغان می‌آورد.

فروشگاه اینترنتی الکترونیک فارس به محصولات و خدماتش اطمینان کامل دارد! ما مجوز اینماد را کسب کرده‌ایم و در پایین سایت قابل مشاهده است. اگر تمایل دارید بیشتر با فروشگاه الکترونیک فارس و تیم آن آشنا شوید، صفحه درباره ما را مطالعه کنید.